Plastová okna, Litoměřice, dřevěná okna, Louny, dveře, Libochovice

Naším největším dodavatelem

je firma DEK STAVEBNINY

logo

Bezpečnostní dveře

Katalog - PDF ke stažení

Interaktivní prohlížení pomocí Flip Book

NABÍZÍME ZDARMA

ok-2

Zaměření a konzultace

ok-2

Cenovou nabídku

ok-2

Dopravu

ok-2

Demontáž

ok-2

Likvidaci starých oken

 

Home DVEŘE Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře AKTOS

Ocelové dveře EASY:
jsou vyrobeny z folii potaženého pozinkovaného plechu tloušťky 0,5mm.Plastová folie , která tvoří povrchovou úpravu dveří se dodává v několika  barvách.Výplň dveří tvoří izolační vrstva tloušťky 40-45mm. Jsou certifikovány a při použití bezpečnostího kování plní třídu bezpečnosti 2. Křídla jsou produkovány v normě ČSN a jsou určeny k osazování do typizovaných kovových zárubní nebo lze osadit i s novou zárubní ve stejné barvě. Řadu EASY dodáváme v roměrech 80 a 90.

Akční cena je od 9.200,-

bez DPH a montáže

 Ocelové dveře JUPITER:
jsou vyrobeny z folii potaženého pozinkovaného plechu tloušťky 0,5mm.Plastová folie , která tvoří povrchovou úpravu dveří se dodává v několika barvách.Výplň tvoří izolační vrstva tloušťky 55mm. Jsou certifikovány a při použití bezpečnostího kování plní třídu bezpečnosti 2 k čemuž i přispívají i posílené panty. Součástí dveří je i plechová záruben . Řadu JUPITER dodáváme v roměrech 80 a 90.

Cena je od 13.000,-

bez DPH a montáže

 Ocelové dveře PREMIUM:
jsou vyrobeny z folii potaženého pozinkovaného plechu tloušťky 0,7mm.Plastová folie , která tvoří povrchovou úpravu dveří se dodává v několika barvách.Výplň tvoří izolační vrstva tloušťky 55mm. Tyto dveře jsou vyztuženy vodorovnými příčníka a při použití bezpečnostího kování plní třídu bezpečnosti 3 k čemuž i přispívají posílené panty. Součástí dveří je i plechová záruben . Řadu PREMIUM dodáváme v roměrech 80 a 90 a 100.

Akční Cena je od 15.846,-

bez DPH a montáže

Ocelové dveře DE LUXE:
jsou vyrobeny z folii potaženého pozinkovaného plechu tloušťky 0,7mm.Plastová folie , která tvoří povrchovou úpravu dveří se dodává v několika barvách.Výplň tvoří izolační vrstva tloušťky 55mm. Tyto dveře jsou vyztuženy vodorovnými příčníka a při použití bezpečnostího kování plní třídu bezpečnosti 3C k čemuž i přispívají posílené panty. Součástí dveří je i plechová záruben . Řadu PREMIUM dodáváme v roměrech 80 a 90 a 100.

Akční Cena je od 16.961,-

bez DPH a montáže

 

Ocelové dveře MAGNUM:
jsou vyrobeny z folii potaženého pozinkovaného plechu tloušťky 0,7mm.Jedná se o bezpečnostní protipožární dveře .Plastová folie , která tvoří povrchovou úpravu dveří se dodává v několika barvách.Výplň tvoří izolační vrstva tloušťky 55mm. Tyto dveře jsou vyztuženy vodorovnými příčníky a při použití bezpečnostího kování plní třídu bezpečnosti 4 k čemuž i přispívají posílené panty. Součástí dveří je i plechová záruben . Řadu PREMIUM dodáváme v roměrech 80 a 90.

Cena je od 22.990,-

bez DPH a montáže

 

Zahrádka Petr
Zahrádková Zdeňka 
mob.: 606 635 903
mob.: 606 635 902
prodejna – Riegrova 61, Libochovice

Design 2011: Agionet.cz