Plastová okna, Litoměřice, dřevěná okna, Louny, dveře, Libochovice

Naším největším dodavatelem

je firma DEK STAVEBNINY

logo

NABÍZÍME ZDARMA

ok-2

Zaměření a konzultace

ok-2

Cenovou nabídku

ok-2

Dopravu

ok-2

Demontáž

ok-2

Likvidaci starých oken

 

Dveře Gealan

gealan-logo

Vchodové dveře S 8000 IQ GEALAN

Ud = 1,5 až 1,0 W/(m2K) (podle hodnoty Ug, Up dveřní výplně)

 

Profil S 8000 IQ GEALAN, vícekomorový systém pro vchodové dveře (stavební hloubka 74 mm), zaoblené hrany. Pohledová šířka rám + křídlo je 172 mm. Pro vybrané barvy oboustranně foliované jsou nosiče celobarevné (karamel, hnědá). Rám a křídla jsou vyztuženy podle technických norem GEALAN Fenster systeme ocelovými pozinkovanými výztuhami. V křídle je uzavřená ocelová svařovaná výztuha o tloušťce stěny 2 mm, v rozích seříznutá na 45° a spojená svařenými masivními plastovými rohy, zaručujícími vysokou stabilitu celého křídla. Také v rámu je uzavřená výztuha s tloušťkou stěny 2 mm.

Pozn.: Ud je součinitel tepelné prostupnosti celých dveří včetně prahu. Jedná se o základní technickou hodnotu určující kvalitu dveří. Hodnota Ud je nejvíce závislá na hodnotě Ug (součinitel tepelné prostupnosti skla - výplně). Obecně platí, čím je menší hodnota parametrů „U“, tím mají dveře lepší tepelně izolační vlastnosti bez ohledu např. na počet komor.

 

Základní charakteristika vchodových dveří
z profilového systému GEALAN S 8000 IQ

Provedení: originální profily GEALAN z vysoce kvalitního tvrzeného PVC, zaručující tvarovou stabilitu, barevnou stálost a snadnou údržbu

Dispozice: otevíravé jednokřídlé, otevíravé jednokřídlé s pevným sloupkem, dvoukřídlé.

Odolnost, životnost: vysoká odolnost proti UV záření a ostatním vlivům prostředí, s mnohaletou garancí životnosti plastových profilů

Tepelně izolační vlastnosti: při použití: dvojskla Ug =1,1 W/(m2K) => Ud=1,4; sendvičové hladné desky 24mm Up=1.1 => Ud=1,3 W/(m2K). Pro zvýšení tepelně izolačních vlastností lze použít i trojsklo (sendvičovou hladkou desku) s tloušťkou až 44 mm, kde hodnota Ud může být až 1,0 W/(m2K)

Barevné provedení: čtyři základní barevné folie a možnost dalších barevných provedení podle aktuálního vzorníku GEALAN

Certifikace a bezpečnost: výrobek odzkoušen ve státní zkušebně ČR

Doplňky:

o Dveřní kliky typ KRONOS (štítek 35mm) a URANUS (štítek 55mm) s certifikátem bezpečnosti BT2 v barvě bílá, elox stříbrná, elox bronz, elox titan a také v provedení ocel nerez. Také můžeme nabídnout různé typy dveřních madel BERYL.

 

Bezpečnostní vložky třídy BT3 a BT4 včetně dalších úprav (sjednocení, centrální klíč apod.)

Podle požadavku zákazníka můžeme dodat kvalitní dveřní výplň od výrobců dveřních výplní VP Trend nebo PERITO, popř. i jiného dle výběru zákazníka.

 

Standardní provedení dveří je se třemi dveřními závěsy JOCKER, v barvě bílé, hnědé RAL8017, okr RAL8003, elox stříbrný, elox titan. Každý pant má únosnost 120 kg a je seřiditelný ve třech rovinách.

 

Kování - dveřní závory: Ve standardu používáme dveřní závory s automatickým 3 bodovým uzavřením křídla, ovládané klíčem. Rozteč zámků je 92 mm (klika-vložka), dornmas 45mm. Dveře jsou dodávány se stavební zámkovou vložkou, určenou pouze pro montáž a uzamčení stavby. Vložku po montáži doporučujeme vyměnit.

 

Standardní typy dveřních závor:

1. Dveřní závora KFV automatic háky + trny, zajišťující při každém zavření křídla automatické vysunutí trnu a uzamčení ve 3 bodech.

2. Dveřní závora KFV se dvěma uzavíracími háky, které se vysunou až po uzamčení zámku klíčem, tedy ne při pouhém uzavření křídla, jak je tomu u zámku automatic.

 

Další možné typy dveřních závor:

1. Dveřní závora KFV + elektrický vrátný se dvěma uzavíracími háky

2. Dveřní závora KFV elektromechanickým ovládáním zámku

3. Dveřní závora KFV automatic ovládaná přes čtečku karty, popř. i biometrickým zámkem (čtečka otisku palce)

4. Dveřní závora KFV s jednobodovým panikovým zámkem podle EN179

5. Dveřní závora KFV s vícebodovým panikovým zámkem s hrazdou podle EN1125

 

 


PDF-iconTechnické listy
Gealan S8000
(PDF ke stažení)
PDF-iconCertifikát
Gealan S8000
(PDF ke stažení)

 

Zahrádka Petr
Zahrádková Zdeňka 
mob.: 606 635 903
mob.: 606 635 902
prodejna – Riegrova 61, Libochovice

Design 2011: Agionet.cz