Plastová okna, Litoměřice, dřevěná okna, Louny, dveře, Libochovice

Naším největším dodavatelem

je firma DEK STAVEBNINY

logo

Montáž plastových oken

Naše firma zabezpečuje montáž oken, dveří, vrat atd. a následně zajišťujeme i pozáruční servis. Na základě mnohaletých zkušeností vám dokážeme dobře poradit.

NABÍZÍME ZDARMA

ok-2

Zaměření a konzultace

ok-2

Cenovou nabídku

ok-2

Dopravu

ok-2

Demontáž

ok-2

Likvidaci starých oken

 

Home OKNA Plastová okna Veka

Plastová okna Veka

Dodáváme plastová okna v různých designech. Plastová okna používají nový systém oken pro vysoké nároky na design a funkčnost. Pro individuální úpravu fasády je k dispozici množství aktuálních barev a dekorů povrchu.

  • Plastová okna TREND STAR - klasický systém VEKA nové generace – rovný, hranatý pětikomorový systém, se stavební hloubkou 70mmm
  • Plastová okna ROUND STAR - systém VEKA se zakulaceným designem,pětikomorový systém, se stavební hloubkou 70mm
  • Plastová okna CLIMA STAR - systém VEKA pro dokonalou energetickou bilancí, šestikomorový systém, se stavební hloubkou 90mm
  • Plastová okna CLIMA STAR 82 - je 7 komorový systém VEKA 82 AD (MD) se stavební hloubkou rámu i křídla 82mm

 

Profily VEKA se vyrábějí z velmi kvalitního PVC, osvědčené suroviny s dlouhou životností. Zvláštní receptury a naše stálé kontroly kvality zaručují také za extrémních klimatických podmínek vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí. Proto jsou systémy oken VEKA snadno udržovatelné a na dlouhou dobu si zachovávají atraktivní vzhled.

Kromě toho se nemusejí natírat. To je nejen praktické, nýbrž také po mnoho let šetří velké náklady.

A také při čištění kvalitní plastové profily VEKA ulehčují život. Díky hladkému povrchu mohou být čištěny úplně jednoduše běžnými jemnými čisticími prostředky a vodou. Pro silnější znečištění a údržbu těsnění a kování doporučujeme zvláštní údržbový systém VEKA.
 
Bezpečnost
Pro bezpečnost domu před vloupáním mají velký význam okna, domovní dveře, balkónové a terasové dveře. Profily VEKA zajišťují již v základním vybavení velkou míru bezpečnosti: Jsou vyrobeny z tvrdého PVC s vysokou rázovou pružností a jsou podle směrnic VEKA pro zpracování vybaveny ocelovým vyztužením – jak v křídle, tak i v rámu. To vytváří dodatečnou stabilitu a ztěžuje zlodějům vypáčení. Domovní dveře z profilů VEKA mají kromě toho dodatečná vyztužení v rozích.

Dále mohou být profily VEKA vybaveny speciálními skly a kováním pro zvláštní ochranu proti vloupání. Z tohoto důvodu je důležité, aby byly profily, skla a kování dobře vzájemně sladěny.

Zvláštní bezpečnostní zdvojená skla zabraňují zloději, aby se rozbitím skleněné tabule dostal ke svému cíli. Skládají se ze dvou nebo více skleněných tabulí, které jsou spojeny fóliemi odolnými proti roztržení a houževnatě pružnými. Při poškození se skleněné střepy uchytí na fólii a udržují tak zasklený otvor uzavřený.

Kombinace skleněných tabulí různé tloušťky a vrstev fólií vede k rozdílným bezpečnostním vlastnostem, které mohou být zvoleny podle individuálních požadavků: zamezení prohození, zamezení propadnutí nebo bezpečnost chůze.

Kování umožňují pohyb okny a ovládají různé funkce jako otevírání, zavírání nebo vyklápění. Jsou ale také podstatným příspěvkem k ochraně před vloupáním. Díky dodatečným uzavíracím bodům, hřibovým čepům odolným proti vytržení a uzamykatelným okenním kličkám je ztíženo vypáčení okna.

 

Zvuková izolace
Cílená zvuková izolace významně přispívá ke zvýšení kvality bydlení. Příliš vysoká hladina hluku může podle lékařských poznatků vést dokonce k onemocněním.

Pokud je problémem hluk, představují řešení okna snižující hladinu hluku. Se systémy profilů VEKA se konečně vrátí do domu klid. Za prvé proto, že profily mají vynikající zvukově izolující vlastnosti, na druhé straně proto, že mohou být vybaveny speciálním zasklením. Ještě efektivnější zvuková izolace je možná pomocí zdvojených a špaletových oken. Profily VEKA jsou vhodné pro všechny třídy zvukové izolace.

 
Tepelná izolace
Okna a dveře mají v každé budově rozhodující význam pro tepelnou izolaci. V této oblasti je díky cíleným opatřením možné dosáhnout největšího potenciálu úspory.

Profily VEKA samozřejmě splňují zákonné požadavky na tepelnou izolaci pro novostavby a renovace i požadavky nového nařízení o úsporách energie (EnEV) .

Rozhodující pro izolační vlastnosti je koeficient prostupu tepla (tak zvaná hodnota U) okna. Společně se speciálními izolačními skly dosahují vyspělé plastové profily VEKA díky propracované vícekomorové technologii optimálních výsledků.

 
PVC – ideální materiál
VEKA se specializovala na moderní materiál PVC, který nabízí důležité výhody jak z ekonomického, tak i ekologického hlediska. PVC má extrémně dlouhou životnost, protože je obzvlášť odolný vůči povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí.

Náklady na nové natření nevznikají, protože povrch je dlouhodobě bezúdržbový. A to při vynikajících hodnotách pevnosti a izolace. Z materiálu PVC profituje také životní prostředí: Koncepty šetrné k životnímu prostředí jsou u firmy VEKA pevnou součástí filozofie podniku od výroby až po recyklaci.

 

Základní výbava okna:

  • kování MACO Multi – Matic
  • zasklení 4-16-4 Ug 1,1 s teplým plast. rámečkem nebo trojsklo
  • těsnění šedé pro bílé profily, černé pro dekory, vytlačované (středové těsnění koextrudované)
  • foliování na bílém podkladu

Nabídka se zatím týká pouze oken a balk. dveří, ostatní systémy (VD, PSK, HST) budou postupně do výroby zapojeny.

 

VEKA TREND STAR

VEKA  je nejnovější generace vícekomorového profilu s klasickou a zároveň velmi elegantní linií. Systém trend star umožňuje vytvořit perfektní okna zaručující uživateli ještě dokonalejší ochranu před únikem tepla a hlukem. Okna v systému trend star se vyznačují také novými, vyššími standarty zabezpečení. Pomáhají dodat každé budově individuální charakter shodný s přáním a očekáváním uživatele. Široká škála barev a designu uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníkú a zároveň dovolí harmonické vkomponování těchto elegantních oken do jakékoliv fasády. Styl okna podkresluje těsnění: černé – klasické i výrazné, šedé – elegantní i sladěné. Výběr barvy dává další možnosti k originalitě při komponování vzhledu vlastního bydlení. Doslovně dle svého názvu, systém VEKA trend star – to je perfekcionizmus s každého úhlu pohledu, nevyjímaje pohled zvenčí.

Technická specifikace
osvědčený profilový systém
součinitel prostupu tepla rámu Uf = 1,2 W/m2K
součinitel prostupu tepla celého okna Uw = 1,2 W/m2K (pro izolační dvojsklo)
součinitel prostupu tepla celého okna Uw = 0,96 W/m2K (pro izolační trojsklo)
konstrukční (stavební) hloubka rámu i křídla 70 mm
celoobvodové dvojité dorazové těsnění z EPDM
1,5 mm ocelová pozinkovaná výztuha v rámu a křídle v rámu uzavřená
5-ti komorový systém splňuje třídu A dle EN 12608
standardně je profil osazen izolačním dvojsklem 4/16/4; Ug=1,1 W/m2K;plyn  argon; rámeček Swisspacer
lze dodat izolační trosjklo 4/12/4/12/4; Ug = 0,7 W/m2K; plyn argon; rámeček Swisspacer
celobvodové kování MACO MULTI-MATIC
profilová řada WINDEK PVC TREND STAR, je zaregistrována v seznamu Schválených výrobků a technologií v dotačním programu Zelená úsporám (kód výrobku SVT 1976) *5 komor ; 70 mm šířka


VEKA ROUND STAR

VEKA round star je atraktivní oboustranně zaoblený design s vyváženými proporcemi. Přískelní lišta v jedné rovině s povrchem křídla a pětikomorový profil se stavební šířkou rámu 70 mm zaručuje vynikající izolační vlastnosti a zároveň snižují hlučnost a ztráty tepla. Optimální statika garantuje správnost fungování. Exkluzivní systém byl naprojektován s ohledem na budoucnost. *5 komor ; 70 mm šířka


VEKA CLIMA STAR

Šesti-komorový profil nejnovější generace, patřící do nejvyšší jakostní třídy. Vnější stěny těchto profilů mají 3mm šíři a vnitřní šířka komor je minimálně 5 mm. Výstavba nízkoenergetických domů, to není jen módní trend. Díky této idei, jsou možné ohromné úspory tepla, snížení výdajů na ekologii a celková ochrana přírody.
Cílem pasivní výstavby je zminimalizování spotřeby energií využívaných k vyhřátí budovy. Tohoto cíle je možno dosáhnout vyeliminováním tepelných spojů z konstrukce domů s ohledem na venkovní rozměr, zajištění vysoké integrity objektu, efektivní ventilační systém s rekuperací tepla, minimální tepelné ztráty při přípravě a distribuci vody v budově, efektivní využívání elektrické energie. Přiměřené a vhodné okna do nízkoenergetických domů, musí mít nízký koeficient prostupnosti tepla.

Technická specifikace
vysoce kvalitní profilový systém
součinitel prostupu tepla rámu Uf = 1,0 W/m2K
zvýšená konstrukční (stavební) hloubka rámu/křídla (90/84 mm)
pro zlepšení tepelnětechnických vlastností je jedna z komor v rámu okna vyplněna tepelněizolační pěnou
těsnění funkční spáry (mezi křídlem a rámem) zajišťuje dvojstupňové neextrudované těsnění (středový systém těsnění)
2 mm ocelová pozinkovaná výztuha v rámu a křídle v rámu uzavřená
6-ti komorový systém splňuje třídu A dle EN 12608
standardně izolační trojsklo 4/12/4/12/4; Ug=0,7 W/m2K;plyn  argon; rámeček SWISSPACER nebo nerez CHROMATECH
celoobvodové kování MACO Multi-Matic 
profilová řada WINDEK PVC CLIMA STAR je zaregistrována v seznamu Schválených výrobků a technologií v dotačním programu Zelená úsporám (kód výrobku SVT 2031) *6 komor ; 90 mm šířka

 

VEKA CLIMA STAR 82

Popis produktu

WINDEK PVC CLIMA STAR 82 jsou okna a balkonove dveře společnosti DEKTRADE a.s..

Okna jsou vyrobena z kvalitnich profi lů VEKA a izolačnich trojskel nebo dvojskel s plastovymi distančnimi ramečky. Vyrobky splňuji stanovene funkčni vlastnosti normy EN 14351-1. Okna a dveře, společně s požadavky platnych tepelnětechnickych norem.

 

Použiti

Okna a balkonove dveře WINDEK PVC CLIMA STAR 82 dosahuji doporučenych hodnot na součinitel prostupu tepla otvorove vyplně dle ČSN 73 0540-2 pro energeticky uspornějši i nizkoenergeticke budovy. Způsoby provedeni připojovaci spary musi zajistit jeji vodotěsnost, požadavky na akustiku a tepelnou techniku a rovněž zabranit přenosu dilatačnich sil mezi ramem okna a stavebni konstrukci.

 

Profil

WINDEK PVC CLIMA STAR 82 je profi lovy system VEKA SOFTLINE 82 MD se sedmikomorovym profi lem ramu a šestikomorovym profi lem křidla. Ram i křidlo maji konstrukčni hloubku 82mm. Hodnota součinitele prostupu tepla ramu Uf = 1,0 W/m2K. Mechanicke vlastnosti obou ramu zajišťuji ocelove pozinkovane vyztuhy tl. 1,5 mm v ramu uzavřena v křidle otevřena. Těsněni funkčni spary (mezi křidlem a ramem) zajišťuje dvojstupňove těsněni (středovy system těsněni). Dorazova těsněni jsou vtlačovana, středove je koextrudovane. Profi ly ramu i křidla maji tloušťky stěn 3 mm (pohledove i nepohledove) a splňuji požadavky pro třidu A dle normy EN 12608. Pro třidu A musi byt minimalni tloušťka pohledovych stěn profi lu 2,8 mm a pro nepohledove plochy 2,5 mm.

 

Zaskleni

Okna i balkonove dveře WINDEK PVC CLIMA STAR 82 jsou standardně zaskleny izolačnim trojsklem tl. 36 mm(4-12-4-12-4-) s ramečkem TGI-W (plastpropylen potažen tenkou vrstvou kovu z ušlechtile oceli) se součinitelem prostupu tepla zaskleni Ug = 0,7 W/m2.K. Celkovy činitel prostupu slunečni energie izolačniho trojskla (solarni faktor g = 47 %) dle EN 410. Okna WINDEK PVC CLIMA STAR 82 se standardnim zasklenim izolačnim trojsklem splňuji požadavky pro 2. třidu zvukove izolace dle ČSN 73 0532 s hodnotou vzduchove neprůzvučnosti (Rw = 34 dB). Dalši varianty zaskleni a jejich tepelnětechnicke parametry jsou uvedeny v Tabulce č. 2. V sortimentu jsou take bezpečnostni skla. Dale lze dodat ornamentalni zaskleni nebo protislunečni probarvene zaskleni.

technické listy

 

Zahrádka Petr
Zahrádková Zdeňka 
mob.: 606 635 903
mob.: 606 635 902
prodejna – Riegrova 61, Libochovice

Design 2011: Agionet.cz